A “Price Is Right” a legnagyobb nyertese, egy 157.000 dolláros autó

Gyerünk le, Sheree Heil, és ünnepeljük a legnagyobb nyereményt a nappali “Price is Right” történelemben! A régóta futó játékbemutató hétfőn twitterelte, hogy Heil nyerte meg az Audi R8 Spyder Quattro-t többek között a nyeremények és készpénzek között, hogy a legnagyobb nyereményt nyerte meg, összesen 170,345 $.

A fekete kabrió 157.300 dollárt ér. Az Audi R8 induló ára 114 900 dollár, és magában foglalja az olyan funkciókat, mint az automatikus klímaberendezés, az automata ablaktörlők és fényszórók, a hat CD-váltó, a hátsó fényképezőgépes parkolórendszer és még sok más.

Heil, aki Tacoma-ból, Wash-ből származik, megnyerte az új autót, aki Gas Money-t játszott. A játék lehetőséget ad a játékosoknak arra, hogy ne csak egy autót nyerjenek, hanem 10 000 dolláros készpénzt is, amit Heil szintén megragad. Mivel Drew Carey állomásozó bejelentette, hogy győzedelmeskedik, Heil felsikoltott, és körbejárta a színpadot, és megállt, hogy nagyszerű ölelést adjon a modellnek, mielőtt örömmel ugrott volna, majd bekerülve a drága új útjára.

“Az ár megfelelő” díjat nyerte el a legnagyobb díja

Dec.31.201300:51

A show rajongói izgatottak voltak, mivel a győzelem a kis képernyőjén játszódott.

A készpénz és a gépkocsi mellett a Tacoma lakosa Prada cipőt nyert 3,045 dollár értékben.

A korábbi rekordbirtokos Vickyann Chrobak-Sadowski volt, aki 2006-ban megnyerte a 147,517 dollárt készpénzben és nyerte a 35. évadbeli premier epizódot. A “Price Is Right” szintén több “$ 1,000,000 Spectacular” epizódot sugárzott a premier idejében. A legnagyobb nyertes a különlegesekhez Adam Rose, aki 2008-ban 1,153,908 dollárt nyert pénzben és nyereményben.

Heil nem volt az egyetlen győztes pénteken. Nagyon jó nap volt a versenyzők számára a “The Price Is Right” címen.

Amint a show rámutatott Twitter fiókjára, minden díjszabási játékot nyertek hétfőn, és ez egy izgalmas show volt a rajongók számára, akik nézni.

“Az ár megfelelő” hétköznapokon a CBS-en.